ŚLUB NA BAJKOWEJ WYSPIE NA JEZIORZE GARDA

Wyspa Garda 

 

Wyspa del Garda leży na zachodniej części jeziora o tej samej nazwie Garda, które to położone jest na północy Włoch, w połowie drogi miedzy Wenecją i Mediolanem.

W granicach 3 prowincji Włoch: Trydent,Werona i Brescia, w pobliżu grup górskich Alpy Adamello i Presanella, Dolomity.

To urokliwe i bardzo malownicze jezioro jest popularne wśród turystów zachodnich na organizację ślubów i przyjęć weselnych. A w ostatnich latach cieszy się też dużym zainteresowaniem wśród polskich klientów. Ma na to wpływ nie tylko bliskość granic, ale też rozmaitość miejscowości i ich świetne propozycje usługowe na rynku ślubnym. Rozpiętość jest tak duża, że każdy klient znajdzie coś na swoją kieszeń.

Od prostych rozwiązań w agroturystykach po wille z ogrodami. Każda propozycja jest z gwarancją dobrej jakości.

Jednym z takich miejsc na śluby, które znacznie się wyróżnia w całej gamie ofert jest Willa na wyspie położona po zachodniej części wybrzeża Jeziora Garda o nazwie Isola del Garda.

Należy na do własności rodziny Cavazza, która mieszka i prowadzi swoją działalność na tej wyspie od wielu lat. Rodzina Cavazza z wielką pasją opiekuje się całą wyspą. W skład tej wyspy wchodzą wszystkie budynki mieszkalne i gospodarcze, park i ogrody, których początki sięgają XIX wieku. Ich odnowa i doprowadzenie do stanu obecnego wiąże się z rodziną Ferrari, która zaprojektowała te tereny i wprowadziła szereg ważnych zmian w architekturze tego miejsca. W tym okresie powstała nowa willa w stylu neogotyku weneckiego w miejsce stare Willi Lechii, której architekturą możemy się cieszyć do dnia dzisiejszego. Od roku 2002 wyspa została udostępnione dla publiczności. Organizowane są tu liczne imprezy kulturalne jak koncerty, prywatne przyjęcia, śluby symboliczne, śluby cywilne i przyjęcia

weselne.

Ślub na bajkowej Wyspie Garda

Przestrzeń, którą dysponuje ta location daje wiele możliwości przy organizacji ceremonii cywilnych oraz małych i dużych przyjęć weselnych. Rozmaitość pomieszczeń i miejsc otwartych w ogrodach oferuje świetne rozwiązania na organizację bajkowego ślubu.

Można  tak zaplanować ceremonię i przyjęcie, aby każda chwila począwszy od powitania Pary Młodej, aperitifu, przyjęcia, cięcia tortu czy fajerwerków odbywała się w innym miejscu tej bajkowej wyspy. Nikt nie poczuje ciężaru tego dnia a w pamięci gości pozostaną tylko wspaniałe wspomnienia.

 

 

 

Komentarz do “ŚLUB NA BAJKOWEJ WYSPIE NA JEZIORZE GARDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wenecja z lotu ptaka
Wakacje na Campeggio del Sole: Adriatyk i Wenecja

Wakacje na Campeggio del Sole. Wenecja inaczej, czyli nie tylko zwiedzanie: Słoneczna Plaża, Adriatyk i Natura! Zastanawiacie się nad pomysłem...

Zamknij