Odlotowe miejsce na twój wymarzony ślub!

Szukasz idealnego miejsca na wasz wymarzony ślub?

Planujesz ślub, marzy ci się coś naprawdę specjalnego? Nie masz ochoty na klasyczną ceremonię w Sali konferencyjnej twojego Urzędu Miasta?

Znam to uczucie! Ale to nie musi być tak! Wystarczy na chwilę uciec od codzienności i podarować sobie trochę szaleństwa. Taką jedną magiczną, bajkową chwilkę tylko dla ciebie i Twojej drugiej połowy. Wymarzony ślub w magicznym miejscu! Dodatkowa zaleta: fantastyczne zdjęcia!!

By spełnić to małe marzenie nie musicie wcale daleko jechać, nie trzeba koniecznie lecieć na drugi koniec świata!

Wymarzone miejsce na ślub- Rzym
Ślub w Rzymie

Rozwiązanie jest proste: Ślub we Włoszech!

Wybierzcie po prostu Włochy! Cudowna mieszanka, wspaniałego klimatu, cudownych krajobrazów i jedynych w swoim rodzaju zabytków oraz pysznego jedzenia!

Wspaniały kraj, którego niezaprzeczalną zaletą jest to, że jako obywatele UE macie ułatwioną kwestię biurokratyczną, więc w cale nie jest to skomplikowane. Kolejna zaleta to stosunkowo bliska odległość (no oczywiście wszystko zależy od zakątka Włoch jaki wybierzecie, ale zawsze są tanie loty tanimi liniami!). A przede wszystkim Włochy to kraj o bardzo rozwiniętej strukturze turystycznej, czyli dużo hoteli, agroturystyk, świetne restauracje!

Wymarzone miejsce na ślub i wesele: twierdza nad Jeziorem Garda
Przyjęcie weselne w średniowiecznej twierdzy- Włochy

Ślub ma być niezwykły? Proszę bardzo!

Zaślubiny w latarni morskiej, nad brzegiem Morza Tyrreńskiego o zachodzie słońca, w średniowiecznym zamku nad Jeziorem Garda, w oliwnym lub cytrynowym gaju, starym zabytkowym teatrze w Toskanii, lub świątyni rzymskiej.

Bardziej wymagającym możemy zaproponować zaślubiny w balonie lub w basenie z rekinami.

Ceremonia ślubna z widokiem na Lagune Wenecką
Ślub w plenerze- Wenecja

Przeraża Cię impreza tradycyjna impreza w przysłowiowej remizie strażackiej?

Zaszalej, możesz wybrać ślub na zamku lub w willi z eleganckim cateringiem lub w restauracji z piękną panoramą. Zaskocz gości przyjęciem, zamiast tradycyjnych polskich potraw zaproś ich na wyśmienite i eleganckie włoskie specjalności. Niewielkie wykwintne zakąski ze sławnej szynki parmeńskiej lub owoców morza, wspaniałe aromatyczne włoskie warzywa. Zamiast tradycyjnego stołu zaproponuj im gastronomiczny przeżycie w śródziemnomorskim ogrodzie lub na tarasie widokowym.

Ślub i wesele na wolnym powietrzu: Włochy
Obiad ślubny w Weneckiej Willi we Wloszech

Marzysz o czymś zupełnie niekonwencjonalnym? Wybierz wesele połączone z rejsem, np.  po Lagunie Weneckiej, Zatoce Poetów w Ligurii lub po Jeziorze Garda lub Como,  połączony z przyjęciem i tańcami (czyli jest element tradycyjny!!). Podczas rejsu zaplanuj przystanki i niezobowiązujące zwiedzanie przybrzeżnych miejscowości, goście się trochę rozerwą a wy będziecie mieli odlotową, jedyną w swoim wydaniu sesję zdjęciową!!!

 

Wesele w Wenecji
Przyjęcie weselne na statku- Wenecja

 Ślub – Romantyczna Ucieczka we Dwoje!

Nie chcesz dużego ślubu? Nie ma problemu, pojedzcie tylko we dwoje, zafundujcie sobie wymarzony ślub w pięknym miejscu, bezproblemowy, nie stresujący, skupiony tylko na Was, a przy okazji podarujcie sobie romantyczną podróż poślubną. Zróbcie coś tylko dla siebie! Coś o czym marzyliście: lot balonem lub helikopterem, przejedźcie na nartach całą Wielką Karuzelę Dolomitów, wynajmijcie homeboat lub jacht, albo po prostu zrelaksujcie się w wygodnym hotelu i przy dobry winie ciesz się sobą 😊.

Romantyczna ucieczka we dwoje. Ślub i podróż poślubna do Włoch
Ślub we dwoje- Jezioro Garda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ślub we dwoje na plaży, u wybrzeży Sardynii.

Ślub we dwoje! Sardynia to Wasze wymarzone miejsce na ślub!   Zaplanujcie ślub we dwoje! Kochacie się i w końcu...

Zamknij