Jak wybrać wymarzone miejsce na twój ślub we Włoszech?

Ślub we Włoszech: w urokliwym mieście, na wybrzeżu, w zamku, czy na wsi?

Włochy, kraina miłości, z tak wieloma zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, oferują piękne tło dla Twojego ślubu. Każde miejsce od północy Włoch, haftowane przez ośnieżone Alpy, aż po niesamowite piękno regionu jezior i nadmorskich plaż.

Zanurzone tarasy z widokiem na przepiękne wybrzeże Amalfi i lśniące morze, lub wspaniałe krajobrazy miasta Florencji lub Rzymu, gdzie Twoja historia miłosna zostanie pobłogosławiona przez historię świata.

Wyobraź sobie romantyczny spacer po kanałach weneckich, w górę i w dół mostów lub gondolą do twojego palazzo. Jadąc w dół wzgórza Toskańskich gór, podążając stylowo na Twoją ceremonię ślubu.

Miasta sztuki do odkrywania, relaksujące krajobrazy, jeziora do żeglowania, góry do wyzwań i nieporównywalne krajobrazy do zapamiętania na zawsze! Piaszczyste plaże Sardynii, ani nietknięte piękno Apulii, pozostawią po sobie niesamowite wrażenia i wspomnienia, dlatego każdy Twój wybór będzie dobry.

Ceremonia ślubna w zabytkowej willi

Ślub we Włoszech- powierz jego organizację specjalistom!

Unikatowy „but” kształt Włoch oferuje tak wiele pięknych wybrzeży z historycznymi miastami i krajobrazami pomiędzy nimi, pozostawiając Ci szeroki wybór i nieskończone możliwości.  Jeżeli nie możesz się zdecydować, specjaliści z Venice Special znajdą dla Ciebie idealne dopasowanie, a pełną ofertę firmy możesz sprawdzić na www.venicespecial.com. 

 

2 thoughts on “Jak wybrać wymarzone miejsce na twój ślub we Włoszech?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ślub w Apulii
APULIA – Urokliwe miejsce na ślub i wesele pod gorącym słońcem Morza Śródziemnego.

Ślub w Apulii Ślub w Apulii- wyobraźcie sobie ten scenariusz. Jesteśmy w pięcie włoskiego buta! Apulia jest bez wątpienia regionem,...

Zamknij